CENTRUM CYFROWEJ NAUKI I TECHNOLOGII UKSW NA FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

 

Już 16-17 października 2019 r. w Warszawie odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja Forum Rozwoju Mazowsza.

Będą to dwa dni pełne dyskusji i wymiany doświadczeń o rozwoju regionu, ze szczególnym uwzględnieniem projektów współfinansowanych z funduszy europejskich.

 

Centrum Cyfrowej Nauki i Technologii, jako wieloletni Partner FRM będzie prezentować swoje możliwości i umiejętności podczas tegorocznej edycji organizowanej przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych.

 

Główną ideą Forum Rozwoju Mazowsza jest promocja regionu i wdrażanych w nim innowacyjnych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Dwudniowe wydarzenie skupia uczestników z obszaru biznesu, nauki, administracji, a także organizacji pozarządowych, którzy podczas debat, prezentacji dobrych praktyk, innowacji technologicznych, czy inspirujących rozwiązań edukacyjnych i prospołecznych mają szansę zaprezentować swój wkład w rozwój Mazowsza.  Sympatycy Forum mogą uczestniczyć w aktywnościach zarówno bezpośrednio, jak i śledzić je w czasie rzeczywistym w Internecie.

 

W tym roku Centrum Cyfrowej Nauki i Technologii chce przybliżyć szerokiemu gronu odwiedzającym Forum Rozwoju Mazowsza możliwości technologii cyfrowych i ich zastosowań w nauce.

 

Podczas wydarzenia zaprezentujemy możliwości nowoczesnych technik wykorzystywanych w nauce i zastosowania
w gospodarce. Przedstawimy wydruki 3D, umożliwimy przyjrzenie się z bliska efektom pracy naszych specjalistów w zakresie różnych technologii 3D. Udostępnimy możliwość wejścia do świata wirtualnej rzeczywistości przez okulary VR. Opowiemy
o możliwościach wykorzystania wizualizacji danych m.in.  w medycynie za pomocą platformy VisNow, w której umieszczone są modele kości i patologii wraz z szerokimi opisami.

 

 

Widzimy się już niebawem w Centrum Konferencyjnym MasMermaid

Ul. Wioślarska 8 w Warszawie.

 

Zapraszamy serdecznie – nie może Was zabraknąć.

 

Więcej informacji o nas na:
https://forumrozwojumazowsza.pl/partnerzy/uniwersytet-kardynala-stefana-wyszynskiego-w-warszawie/

 

Link do rejestracji na wydarzenie:

https://10forum.connectto.pl/

 

 

 

 

 

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Warszawie

 

Centrum Cyfrowej Nauki i Technologii

ul. Wóycickiego 1/3

01-938 Warszawa

 

budynek 24, pok. 21

tel.: 22 380 96 96

cnt@uksw.edu.pl

Social media:

© 2018 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacja o ciasteczkach